Absurdity komunikace I.

Absurdity komunikace I.

Dnes ráno jsem se probudil s hlavou naditou slovy o leckdy absurdním uvažování nás dospělých o pohledu dětí a snivců obecně.
Převážně by se dal náš obecný pohled na situaci popsat přirovnáním tak to vidím já, a tak to vidím já, jak si představuji, že to vidí dítě. K tomu se přidá překrytí úvahy, jak bych to viděl já jako dítě a obecné konvence jak by to mělo vidět dítě, protože později … A prostor proto jak to opravdu vidí dítě, je buď malá podmnožina obstoupená bublinami jiných prostorů, které mu jsou převážně cizí. Ale vám/nám pomáhají dítě formovat a pochopit. Absurdní. Je to absurdní už výčtem nutných slov k popisu… A to ještě ne každý kdo dočetl sem pochopil a bylo by nutné slov mnohem více. Aby se absurdita úplné reality proměnila v abstrakci uchopitelnou obecnějším publikem… Nebo podmnožiny dvě, kde je rozdíl mezi fyzickou přítomností dítěte a jeho snu, který je dalece vzdálen jeho realitě.

Pokud si aktuálně uvědomujete hrůzu tlaku vyplývajícího z maximálních možných limit. Je čas přejít k tématu Coproč, pokud ne, je tu pro vás další odstavec …

Každé dítě má právo se ptát. To právo není upřeno ani nám dospělým, jen se už moc neptáme a když už ano, leckdy ta otázka obsahuje taková slova, že nevedou k výsledku, leda by tázaný byl telepat nebo alespoň praktik intuitivní telepatie. Pod tímto novým pojmem si představte někoho, kdo ovládá techniky jako jsou projevy těla, obličejologii, symboliku projevů osobních „dodělávek“ vzhledu, sleduje vaše slova, jejich emoci, veškeré tiky, oči až pomalu na pohyb tyčinek. Rozezná vaše veškeré neverbální projevy a v těch verbálních se vyzná den za dnem lépe.
Že nikoho takového neznáte a pokud ano, jde o jedince v davu…opravdu?
Mistrem těchto praktik je Vaše dítě!

Dejte si čas toto vstřebat…

Vaše dítě od narození má druhou nejvyšší prioritu svého života v oblasti poznat vás, pochopit vás a napodobit vás. Instinktivně, přirozeně, s neomezenou kapacitou času a mysli, symbolicky i protože jste jednoznačný milník na jeho cestě k přežití.
K tomuto všemu používá veškeré nově získané dovednosti.

Na rovinu, nemáte šanci…leda jste telepat…

Dítě vám musí pomoci a vy si uvědomte, že pomoc potřebujete, a čím dříve přijde, tím lépe…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..